Highest standard classic car restoration

SK EN


ikonka.jpg

Alfa Romeo 6C2500SS Pininfarina

Mimoriadne žiadaný model Super Sport s karosériou Pininfarina, ktorý prešiel dôkladnou renováciou do poslednej skrutky. Auto sa môže hrdo zúčastniť akéhokoľvek Concours d'Elegance či historického Mille Miglia.ikonka.png

Delahaye 180 Coupé de Ville (Franay)

Úžasná šoférska limuzína určená pre štátnikov a tých, ktorí mali v žilách modrú krv. Celkovo sa vyrobilo 18 kusov, avšak takáto limuzína s karosériou coupé de ville vznikla v jedinom exemplári v známej karosárni Franay.


pzs_2012__004.jpg

1933 Cadillac 355C

Majestátny Cadillac s vidlicovým osemválcom na seba právom strháva pozornosť na každom veteránskom zraze a neraz sa s veľkou slávou zúčastnil svadobného sprievodu.


ikonka.jpg

1951 Cadillac série 62

Tento krásavec prešiel kompletnou renováciou, v rámci ktorej bol rozobratý do poslednej skrutky. Všetky diely boli dôsledne opravené alebo vymenené. Cadillac dostal nový čierny lak, všetky chrómy boli prechrómované, interiér prečalúnený a celá elektroinštalácia vymenená. Vďaka tejto nákladnej oprave patrí dnes medzi najlepšie exempláre svojho druhu.


IMG_0773.JPG

Citroën 2CV6

Nádherné a milé autíčko. Schématická jednoduchosť a dobrá dostupnosť náhradných dielov činila z opravy a renovácie tohto ľudového vehikla príjemné cvičenie. Samotná renovácia spočívala v generálnej oprave motora, náprav, výmene rámu za nový, prečalúnení sedadiel a novom laku v dvoch kontrastných tónoch podľa individuálneho zadania majiteľa.